FAQ

Budou objektivy fungovat na mém telefonu?

Objektivy jsme zkoušeli používat na různých značkách typech mobilů. A nikdy nebyl problém. Díky univerzálnímu klipu. Jde klip umístit jednoduše a snadno na většinu typů telefonů. A dostupných značek jako Samsung, iPhone, HTC, Huawei, Sony, Xiaomi atd.

Co obsahuje balení?

Jedná se o sadu tří objektivů. Takže sada obsahuje, objektiv rybí okomakro objektiv a širokoúhlí objektiv. Dále je v sadě barevný klip, na který se objektivy připevňují. V balení je malý pytlíček, ve kterém můžete objektivy nosit vždy při sobě.

Jak se objektivy používají?

 

Můžu s objektivy používat blesk?
Teď záleží na typu telefonu, jaký máte. Někdy dochází k tomu, že objektiv překryje blesk. Nejde tak fotit v noci s bleskem.

Z čeho jsou objektivy vyrobeny?

Objektivy jsou z optického skla. Nepřijdete tak o kvalitu fotografií, jako s objektivy, které jsou vyrobeny jen z plastu.

Můžu s objektivy natáčet videa?
Tak určitě! Co s objektivy vymyslíte je jen na vás.

Můžu objektivy použít na přední fotoaparát?
Ano samozřejmě. Dejte pozor na správné uchycení.

Proč je na fotce černý okraj?

Efekt rybí oko se vyznačuje černým okrajem. Jedná se o optický jev, který k tomuto efektu patří. Pokud nechcete černé okraje na fotografiích můžete použít zoom ještě před focením. Nebo potom fotografii oříznout.

Co objektivy umí?

 Díky objektivům rozšíříte možnosti focení s mobilem. Nepotřebujete drahé vybavení abyste mohli dělat super fotky. S objektivy vyfotíte cool makro fotku. Zasmějete se u rybího oka. A vždy se vám díky širokoúhlému objektivu vleze do záběru celá rodinka. 

Záznamy nebyly nalezeny...