MAKRO OBJEKTIV PRO TVŮJ MOBILNÍ TELEFON

Určitě už jste někdy zkoušeli fotit malé věci mobilem. No a co si budeme podívat prostě to není ono. A nijak zvlášť okouzlující fotky makra s mobilem neuděláme.
Ale existují tu objektivy z optického skla, které mají 15x zoom. A dají se s nimi pořídit docela kvalitní fotografie. Navíc použití objektivu je nadmíru jednoduché. Objektiv se jen klipem připne k mobilnímu telefonu přesně na kameru foťáku. Je potřeba jen zkontrolovat jestli objektiv čočku fotoaparátu nepřekrývá. A můžeme se pustit do fotografování jedinečných detailů. Nejlepší fotky jsou, když fotíme ve vzdálenosti od předmětu 1 až 2 centimetry. Tím dosáhneme těch nejlepších efektů. Pokud chcete mít fotky opravdu skvělé, je dobré taky během focení zadržet dech. Fotky jsou pak pěkně ostré. Chce to zkoušet a hrát si s tím. Pokud máte smysl pro detail je makro objektiv něco pro vás.

Makro objektiv se hodí do přírody. Nebo na zahrádku, můžete fotit brouky nebo květiny. Ale vyfotít s ním můžete také detaily jídla, kávy nebo dalších malých předmětů.

Výhodou je, že objektiv je univerzální. A hodí se na všechny typy mobilních telefonů. Dokonce i na ty, které ještě nejsou tak úplně smart. Je jedno jestli máte Samsung, iPhone nebo Huawei nebo úplně jinou značku. Díky barevnému klipu, sedí objektivy k jakémukoliv mobilu.

dsc_4552

 

Pokud jste kreativní a objevujete nové věci, pořiďte si objektivy k mobilním telefonům. Až si vyhrajete s objektivem makro ještě je tu rybí oko a širokoúhlí objektiv.