VYZKOUŠEJTE TREND NA INSTAGRAMU – SKLENĚNOU KOULI NA FOCENÍ – LENSBALL

Skleněná koule pro kreativní fotografie s efektem skleněné koule

Co je lensball? Jedná se o  čočku, která je vysoce kvalitní, zcela průhledná a vyrobená z křišťálového skla bez pruhů, která je vhodná jako fotografický doplněk zvláštního druhu. Pro profesionální i amatérské fotografy.

Navíc jsou skleněné kuličky  k dispozici v různých velikostech: Varianty 90 mm / 9 cm pro fotoaparáty jakéhokoli druhu a malá koule o rozměrech 60 mm a 6 cm pro fotografování se Smartphone. Vysoce kvalitní zpracované leštěné křišťálové sklo neobsahuje ani vzduchové kapsy ani bubliny, a proto vždy poskytuje prvotřídní čistou kvalitu obrazu. Všechny fotografie krajiny, fotografie s vodou a architektonické fotografie získávají úplně novou atmosféru, úchvatné krásy a ostrost při fotografování se skleněnými koulemi. S jejich hmotností 263 g a 945 g můžete také pohodlně ukládat skleněné koule do jakékoliv tašky nebo batohů.

 

KOUPIT LENS BALL

Fotografie s efektem skleněné koule

S kuličkou máte nejen svět v dlani…

Bezchybné skleněné koule odrážejí prostředí a předmět podle vašeho výběru a to jako obrácené zrcadlo v úhlu 180 stupňů a tak vytvářejí zcela novou řadu kreativity. Efekt fotografie pomocí skleněné koule vytváří četné surrealistické a nápadité obrázky, které umožňují na předměty nahlížet z nové perspektivy a v novém světle. Vyzkoušejte si 180 stupňový pohled  přímo se skleněnou koulí v dlani. Nebo zapojte kamarády a foťte kouli z dlaně kamarádovy ruky, protože záznam s koulí v ruce vyžaduje pevnou ruku.

Díky skleněným koulím máte Vaše fotografie doslova ve vašich rukou.Fotografie splňují požadavky profesionálních fotografů, ale za cenu, kterou si jakýkoli amatérský fotograf může dovolit. Navíc i začátečníci a fotografové s chytrým telefonem si mohou lensball dovolit a užívat si tak pravého uměleckého efektu. Takže pokud hledáte nástroj a chcete zvýšit kreativitu u vašich snímků na Instagramu je lensball skvělou volbou i pro vás.

Tipy pro fotografie se skleněnou koulí:

  • Rozsáhlé plochy s izolovanými vysokými body (například: Taj Mahal, tržiště s věžemi kostela, loď na otevřeném moři a lesy)
  • Západ slunce na vodě
  • Geometrické tvary a architektura
  • Interiérové fotografie v dlouhých chodbách s vysokými stropy
  • Budovy na vrcholcích

I

 

KOUPIT LENS BALL

Jak se vyrábí skleněné koule?

Surovina se nejdříve taví v peci, aby vytvořila dlouhou obdélníkovou skleněnou tyč. Zatímco je roztavená a tvárná, jsou z ní vyříznuty kvádry a umístěny do hydraulického lisu. V tomto lisu získávají svůj sférický tvar. Po stlačení se kuličky dočasně ukládají a plně vychladí na pokojovou teplotu (přibližně 20 stupňů Celsia). Toto chlazení se musí provádět velmi pomalu, aby se zabránilo tvorbě bublin a jiným defektům skleněné koule. Po ochlazení se provede první kontrola jakosti suroviny, aby se zkontrolovalo poškození, např. praskliny. Ve speciálních brusných lešticích strojích, které používají určitý proces, jsou koule opracovávány, dokud nedosáhnou svého absolutně sférického tvaru. Proti poškození a neúmyslným vzduchovým kapsám je obnovena průběžná kontrola Pokud skleněná koule vykazuje pouze jediný nedostatek, je vyřazena. Skleněné kuličky dostávají konečnou úpravu pomocí dalšího procesu, dokud povrch není naprosto hladký a průhledný

 

KOUPIT LENS BALL