K ČEMU JSOU OBJEKTIVY K MOBILU?

V dnešní době kdy každý den sdílíme nějaké fotografie na sociální sítě jako Instragram Facebook nebo snapchat. Využíváme různé programy na úpravu fotografií a možnosti různých filtrů. Můžeme však také sáhnout po objektivech k mobilním telefonům. Nazývané také jako předsádkové čočky. Potom jsou naše fotografie pořízené mobilem ještě zajímavější a vždy upoutají pozornost. Některé mobilní telefony mají funkci rybího oka, nicméně nikdy takového efektu nedosáhnete jak s optickým objektivem.

V jakém případě objektivy pořídit?

Fotíte často mobilem?
Děláte rádi selfie?
Jste rádi, když vaše fotografie upoutají pozornost na sociálních sítích?
Máte koníčky, které rádi dokumentujete?
Zkoušíte rádi nové věci?

Tak jsou objektivy k mobilu vhodné právě pro vás. Velkou výhodou je, že objektivy jsou universální a hodí se pro většinu mobilních telefonů. Díky universálnímu klipu, jdou umístit na každý telefon. (Ještě jsme se nesetkali s mobilem, na který by objektivy umístit nešly.) Objektiv lze umístit jak na přední tak zadní fotoaparát.

Objektiv stačí nasadit na telefon a už můžeme fotografovat. Nejsou potřeba žádné další aplikace.
Určitě jste již zjistili, že možnosti focení mobilem mají svoje limity. Když chcete například vyfotit větší skupinu lidí a všichni se nevlezou do záběru. Nebo fotíte selfie a nevejde se vám do záběru vše co si přejete. Naopak někdy se stane, že chcete vyfotit nějakou super uměleckou fotografii z blízka – tedy makro fotku. Ale mobil není schopen zaostřit. V tomto případě, je super si pořídit přídavné makro objektivy ke smartphonům. které mají 15x zoom - některé až 25x zoom. Takže zachytí sebemenší detajly.
Objektiv rybí oko rozšiřuje možnosti ve focení mobilem.

Díky čočce rybí oko, se vám nabízí skutečně nové možnosti focení. S rybím okem si užijete spoustu zábavy.