IDEÁLNÍ DÁREK – SADA OBJEKTIVŮ NA MOBIL MAKRO A RYBÍ OKO

Tuto unikátní sadu objektivů na mobil můžeme vřele doporučit jako dátek pro Vaše blízké. Sada objektivů vyniká svým minimalistickým provedením a jednoduchostí v použití. Navíc jsou objektivy ve velmi sympatické papírové krabičce, která dokáže zaujmout.

 

Objektivy rybí oko na mobil

Dramatický efekt rybího oka na iPhone

Vysoce výkonný a profesionální  objektiv rybí oko okamžitě transformuje zadní kameru smartphonu nebo tabletu. Zachyťte svůj svět v ultra širokém pozorovacím poli ( s úhledm 160 °) pro nejneuvěřitelnější a neuvěřitelně zaoblené obrazy. Jedinečně vhodný pro dokonalé záběry v zářivých selfie. Je také ideální pro aktivity jako:  skateboarding, parkour, snowboarding, dovolenou a cestování. Jednoduše s objektivy na mobil zachytíte všechny vaše aktivity i události běžného dne. 

 

Objekt Super Macro

Každý obrázek vypráví příběh...

Prohlédněte si miniaturní svět kolem vás při použití zoomu, který zvětšuje 10x - uvidíte tak  úžasné detaily a živé textury. Mírná hloubka ostrosti se snadno kombinuje  při vysokém zvětšení s optimální optickou vzdálenosti 1-1,5 cm.

Tento makro objektiv je ideální pro milovníky přírody, kteří si uvědomují nejmenší zázraky, které jsou vidět pod drobnohledem. Jako například malé lístečky květin, listy a hmyz. Tento objektiv bude také šikovným pomocníkem při focení šperků, textilií, různých textů, zrnek kávy a jiných uměleckých detailů. 

Makro objektiv na mobilní telefon

 

Snadné použití

Objektivy na mobil jsou perfektní gadget pro každého, kdo miluje používání mobilů pro každodenní focení. Žádné speciální úchyty nejsou nutné: stačí jednoduchž klip, zaostřit a vyfotit. Tyto objektivy jsou vyrobené z vysoce kvalitní skleněné optiky a doplněné hliníkovou konstrukcí pro větší trvanlivost, širokoúhlý objektiv a spona jsou silné, ale nikdy nepoškodí váš smartphone.

Kvalitní objektivy na mobil

Objektivy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Makro objektiv je složen ze tří optických skel ve třech skupinách. 

 
 

Kvalitní objektivy na mobil

Objektiv rybí oko je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Objektiv je složen ze tří optických skel ve třech skupinách.