Dalekohled pro mobilní telefon

Dalekohled na mobil je vhodné řešení pro focení vzdálených míst, zvířat, krajiny nebo jsou to špatně dostupná nebo nebezpečná místa. Tento objektiv se lehce upevní na mobil a můžete ihned začít fotit, nejsou potřeba žádné aplikaci ani nic dalšího. Přibližovací optika je skvělou vychytávkou pro nadšené fotografy, kteří sebou nechtějí nosit drahé vybavení. Díky malým rozměrům, můžete dalekohled dát do batohu nebo kapsy a mít jej sebou kdykoliv a kdekoliv.

Objektiv na mobil

Nemusíte mít fotoaparát za několik tisíc, abyste udělali zajímavé fotografie. Vystačíte si drobným teleobjektivem. Objektiv si připevníte na mobilní telefon a můžete fotit i mobilem i z velké dálky. Díky objektivu na mobil můžete nejen fotografovat ale také natáčet videa. Nabízí se také možnost nic nefotit ani nenatáčet a použít tento objektiv jen ke sledování objektů a využít ho jako dalekohled a to bez připevněnní k mobilu.

Design dalekohledu na mobil

Dalekohledy na mobil se vyrábí v různých designových variantách. Nejtypičtější je však varianta černo červená, hodí se tak ke většině mobilních telefonů

Jak zvětšuje dalekohled na mobil?

Pokročilá technika Vám umožňuje využít zoom s 8 násobným zvětšením. Což vám umožní vyfotit fotky s objekty, které by byly na mobilu nepatrné. Zorný úhel dalekohledu je 16 stupňů což zajistí poměrně kvalitní fotografie pořizované z větší vzdálenosti. Pro rekreační focení a pro focení pro radost jsou tyto hodnoty naprosto dostačující.

Univerzální dalekohled na mobil

Tento objektiv je možné uchytit na všechny typy mobilních telefonů. Optiku na mobil uchytíte pomocí připínacího klipu jedním tahem. Jednoduchám nastavením umístíte optiku přes fotoaparát mobilu. S objektivem lze snadno intuitivně manipulovat. Přiblížení je v objektivu nastaveno automaticky zaostření provedete pomocí otočení kroužku.